Interesse an einem Studium?

Nachrichten

Álláshirdetés Pénzügyi és számviteli kiemelt referens
Az Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetem egy fiatal nemzetközi egyetem, európai fókusszal. Az intézmény Pénz-és Személyügyi Hivatala munkatársat keres pénzügyi és számviteli kiemelt referens pozícióba, teljes munkaidőben.

A leendő munkatárs feladatai:

  • A gazdasági társaság és a Közalapítvány teljes körű könyvelése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, értékcsökkenés könyvelése
  • Időbeli elhatárolásokkal kapcsolatos könyvelési feladatok elvégzése
  • Vegyes bizonylatok könyvelése
  • Éves beszámolók elkészítése, időszaki zárási feladatok elvégzése, kimutatások összeállítása
  • Adóbevallások készítése, adófolyószámlák egyeztetése
  • Adó- és számviteli jogszabályok változásának nyomon követése
  • Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • Közreműködés a könyvvizsgálatokon, ezek előkészítése

Elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, vagy szakirányú középfokú végzettség mérlegképes könyvelői képesítéssel együtt
  • Windows Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel)
  • Adózással kapcsolatos ismeretek
  • Proaktív, precíz munkavégzés, határidők betartása
  • Jó problémamegoldó készség, analitikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség szóban és írásban
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Bérszámfejtési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Home Office a mindenkori munkarend szerint
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Nyelvtanulás, staff exchange támogatása
  • Impozáns épület Budapest szívében (Festetics palota)
  • Család-barát munkahely

A pályázat beérkezésének határideje: a pályázatok feldolgozása és elbírálása folyamatos.

A pozíció határozott idejű, mely 2,5 év. Hosszabbítás lehetséges.

Magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, valamint a végzettségeit igazoló dokumentumok másolatát kérjük, küldje a job@andrassyuni.hu e-mail címre.

Az Andrássy Egyetem minden területen és képesítési szinten törekszik a nemek közötti egyensúly kialakítására. Minden jelentkező pályázatát üdvözöljük, nemzetiségre, életkorra, vallási hovatartozásra és szexuális irányultságra való tekintet nélkül. A jelentkezések elbírálása során a súlyos fogyatékossággal élő személyek pályázatát, azonos képzettség esetén, előnyben részesítjük.

Tájékoztató személyes adatok kezeléséről:

A jelentkező a jelen hirdetésben meghatározott jelentkezési anyagok (motivációs levél, önéletrajz, oklevelek másolata) megadott e-mail címre történő megküldésével hozzájárulását adja személyes adatainak kezeléséhez. A személyes adatok kezelésének célja a foglalkoztatásra irányuló jogviszony megkötésére irányuló felvételi eljárás lefolytatása. A személyes adatokat az Andrássy Egyetem adatkezelőként kezeli a jelen kiírással meghirdetett pozícióra történő felvételi eljárás lefolytatásának lezárultáig. Amennyiben a felvételi eljárás nem zárul a jelentkező számára sikeresen, abban az esetben a jelentkező felvételi eljárás során megadott személyes adatai haladéktalanul törlésre kerülnek.

A felvételi eljárás során a személyes adatok kezelését érintő további információk az Andrássy Egyetem Adatvédelmi Szabályzatában találhatóak, illetve további információért forduljanak az egyetem adatvédelmi felelőséhez.

2024-3 April 2024 2024-5
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17 18
19
20
21
22
23 24 25
26
27