Interesse an einem Studium?

Nachrichten

Praktikumsmöglichkeit bei Balassi Institut in Ljubljana
Karrierezentrum
A ljubljanai Balassi Intézet dinamikus csapatába gyakornokot keres 2019-re, minimum 2 hónapos, maximum 6 hónapos időszakra.

A gyakornoki munkavégzés az Erasmus programban megvalósítható, kérjük, jelentkezés előtt ellenőrizze, igénybe tudja-e venni az ösztöndíjat.

Feladatok:

-          kapcsolattartás magyar és szlovén intézményekkel,

-          rendezvényszervezési feladatok,

-          könnyű fizikai munkavégzés rendezvényekhez kapcsolódóan

-          a kulturális intézet kapcsolatainak bővítése, kapcsolati listák kezelése,

-          fordítás.

Elvárások:

-          angol és magyar nyelv magas fokú ismerete,

-          jó fogalmazókészség,

-          Excel és Power Point/Prezi ismerete előnyt jelent,

-          kezdeményezőkészség és munkakedv.

Amit nyújtunk:

-          nemzetközi környezetben végzett munka,

-          kulturális diplomáciai tapasztalat,

-          rendezvényszervezési tapasztalat.

A jelentkezéseket az info@balassijevinstitut.si e-mail címre várjuk. Kérjük, küldjön önéletrajzot. A jelentkezés befogadását követően nemzetbiztonsági ellenőrzésre kerül sor, amelynek időtartama 90 nap. A gyakornoki munkavégzést az ellenőrzés véget érte után lehet elkezdeni.

Szeretettel várjuk mindazok jelentkezését, akiket érdekel a kulturális diplomácia terén végzett munka, és szeretnék magukat nemzetközi környezetben is kipróbálni.

2024-4 Mai 2024 2024-6

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24