Interesse an einem Studium?

Nachrichten

Álláspályázat Pályázati projektmenedzser munkakör betöltésére
Az Andrássy Egyetem pályázati projektmenedzser munkatársat keres részmunkaidőben, határozott időre, melynek időtartama 2,5 év. Teljes munkaidő, hosszabbítás, illetve határozatlan idejű munkaviszonyba való váltás lehetséges.

A német nyelvű Andrássy Egyetem egy fiatal, nemzetközi irányultságú intézmény, amely az oktatás és kutatás területén is Európát helyezi a fókuszba és amely szorosan kíséri az európai integrációs folyamatokat.

Feladatok:

  • pályázati projektmenedzsment,
  • különösen digitalizációs projekt tartalmi elemeinek megvalósítása, koordinációja, ezzel kapcsolatos szervezési tevékenység,
  • általános projekt ütemterv nyomon követése és fejlesztése,
  • projektek költségvetésének folyamatos nyomon követése,
  • projektek kommunikációs ütemtervének végrehajtása, az azzal kapcsolatos feladatok felelős koordinálása,
  • pénzügyi és tartalmi beszámolók elkészítése, az azokkal kapcsolatos koordinációs tevékenység ellátása,
  • adatszolgáltatás és kapcsolattartás a releváns hatóságok irányába,
  • az egyetem által elvárt műszaki, egyéb szakmai, esztétikai és energetikai követelményrendszer megfogalmazása, fejlesztése és végrehajtásának folyamatos ellenőrzése,
  • műszaki és egyéb szükséges ellenőrzés megszervezése és felügyelete, teljesítésigazolások előkészítése,
  • beruházásokkal kapcsolatos szerződések előkészítése és azok teljesítésének felügyelete,
  • külső szakértők, pl. közbeszerzési szakértő, menedzsmentje,
  • közbeszerzési eljárások felelős koordinálása.

Pályázati követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Komplex projektek és feladatok koordinációjában szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, proaktivitás
  • Jó kommunikációs és szintetizáló készség
  • Kiemelkedő szervezőkészség

Előny:

  • Műszaki végzettség
  • Felsőoktatási szakmai tapasztalat
  • Szakmai tapasztalatot igazoló referenciaszemélyek megadása névvel és elérhetőséggel
  • Pályázati projektmenedzsmentben szerzett szakmai tapasztalat (konkrét projektek megjelölésével)
  • Német és/vagy angol nyelvek magas szintű ismerete szóban és írásban

A pozíció határozott idejű, mely 2,5 év. Hosszabbítás, illetve határozatlan idejű pozícióba váltás lehetséges.

A pályázat beérkezésének határideje: a pályázatok feldolgozása és elbírálása folyamatos.

Amennyiben a fenti hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű jelentkezését egy PDF dokumentumban (motivációs levél, önéletrajz, oklevél másolatok) az alábbi email címre: job@andrassyuni.hu

Az Andrássy Egyetem minden területen és képesítési szinten törekszik a nemek közötti egyensúly kialakítására. Minden jelentkező pályázatát üdvözöljük, nemzetiségre, életkorra, vallási hovatartozásra és szexuális irányultságra való tekintet nélkül. A jelentkezések elbírálása során a súlyos fogyatékossággal élő személyek pályázatát, azonos képzettség esetén, előnyben részesítjük.

Tájékoztató személyes adatok kezeléséről:
A jelentkező a jelen hirdetésben meghatározott jelentkezési anyagok (motivációs levél, önéletrajz, oklevelek másolata) megadott e-mail címre (job@andrassyuni.hu) történő megküldésével hozzájárulását adja személyes adatainak kezeléséhez. A személyes adatok kezelésének célja a foglalkoztatásra irányuló jogviszony megkötésére irányuló felvételi eljárás lefolytatása. A személyes adatokat az Andrássy Egyetem adatkezelőként kezeli a jelen kiírással meghirdetett pozícióra történő felvételi eljárás lefolytatásának lezárultáig. Amennyiben a felvételi eljárás nem zárul a jelentkező számára sikeresen, abban az esetben a jelentkező felvételi eljárás során megadott személyes adatai haladéktalanul törlésre kerülnek.
A felvételi eljárás során a személyes adatok kezelését érintő további információk az Andrássy Egyetem Adatvédelmi Szabályzatában találhatóak, illetve további információért forduljanak az egyetem adatvédelmi felelőséhez.

2022-7 August 2022 2022-9
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24